Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (099) 546-70-78     , або пишіть: [email protected]

Друк книг у твердій палітурці від 1 примірника

Друк книг у твердій палітурці від 1 примірника

Тверда палітурка книг

Друк книг із твердою обкладинкою - це процес, який вимагає високого рівня майстерності та використання сучасних технологій. Такі книги вирізняються довговічністю і презентабельним зовнішнім виглядом, що робить їх ідеальним вибором для подарунків, колекційних видань і професійних публікацій. 

Переваги друку книг у твердій палітурці

Що таке цифровий друк книг

Цифровий друк книжок - сучасний метод друку, який дає змогу створювати невеликі наклади з високою якістю та мінімальними витратами часу. Цей метод ідеально підходить для видань із малим накладом або індивідуальних замовлень книжок із твердою обкладинкою.

Цифровий друк книг надає безліч переваг, наприклад:

  1. Можливість друку малих тиражів. Цифровий друк дає змогу замовляти навіть поодинокі екземпляри книг, що особливо зручно для авторів і невеликих видавництв. Ми пропонуємо своїм клієнтам тираж книжок від 1 екземпляра, що є нововведенням на нашому ринку і дуже тішить усіх охочих отримати малий тираж за доступною ціною.
  2. Гнучкість і варіативність. Цифровий друк дає змогу легко вносити зміни та коригування в макет книги, що робить цей метод особливо гнучким і зручним.
  3. Висока якість друку. Сучасні цифрові принтери забезпечують високу якість друку, яку можна порівняти з офсетним методом, що робить книжки у твердій палітурці привабливими та довговічними.

Однак для великих тиражів цей метод може бути менш економічним. У такому разі завжди знайдеться рішення, яке дасть змогу якісно, швидко і доступно надрукувати книги великими тиражами.

Як роздрукувати електронну книгу

Друкарні пропонують широкий спектр послуг з друку електронних книг, включно з друком книг у твердій палітурці. Ми створили онлайн конфігуратор, щоб Ви могли завантажити свою електронну книжку, обрати необхідні опції та відправити її до друку на наше виробництво. 

Електронні книги можуть бути в різних форматах, таких як PDF, EPUB, MOBI та інші. Для друку найкращим вибором є формат PDF, оскільки він зберігає всі елементи макета, включно зі шрифтами, зображеннями та форматуванням. Якщо ваша книга в іншому форматі, рекомендується конвертувати її в PDF і завантажити її в наш конфігуратор Printto для розрахунку вартості та перевірки макета.

Перед друком книги важливо перевірити макет на відповідність усім вимогам. Зверніть увагу на такі аспекти:

Після перевірки, оберіть зручний спосіб доставки та оплати, натисніть на кнопку Оформити замовлення та очікуйте на свою книжку протягом 5 робочих днів.

Де надрукувати книги з твердою обкладинкою

Printto - одна з провідних друкарень у Києві, що спеціалізується на друці книг з твердою обкладинкою. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, що охоплює весь процес створення книги - від макета до кінцевого друку та палітурки.

До того ж Printto пропонує своїм клієнтам друк книг у твердій палітурці за привабливою ціною з оптимальними термінами виробництва до 5 робочих днів. Також можливий варіант виготовлення книги зі зшиванням на нитку, строки якої займуть до 14 днів. Перевага працювати з нами: 

Сучасне обладнання: У нас новітні технології та обладнання для забезпечення високої якості друку.
Якісні матеріали: Пропонуємо широкий вибір матеріалів для обкладинок і сторінок, забезпечуючи довговічність та естетичність видань.
Індивідуальний підхід: Наші фахівці працюють з кожним клієнтом індивідуально, враховуючи всі побажання та вимоги до кінцевого продукту.
Повний спектр послуг: Усі етапи створення книги виконуються в одному місці.

Як замовити друк книги з твердою обкладинкою в Printto

Крок 1: Підготовка макета
Крок 2: Вибір матеріалів і формату. Printto пропонує різні варіанти матеріалів для обкладинки та сторінок. До слова, формат А5 (148 x 210 мм) є популярним вибором для друку книг завдяки зручному розміру та компактності. Цей формат часто використовується для художніх творів, навчальних посібників, журналів та інших видів літератури. 
Крок 3: Оформлення замовлення

Після підготовки макета та вибору матеріалів можна оформити замовлення:

Друкарня Printto надає всі необхідні послуги для створення високоякісних і довговічних видань. Від допомоги в підготовці макета до фінального друку і палітурки - всі етапи виконуються з використанням сучасних технологій і з урахуванням індивідуальних побажань клієнтів. 

Обираючи Printto, ви можете бути впевнені у високій якості кінцевого продукту та професійному обслуговуванні. Адже ми гарантуємо вибір відповідних матеріалів для створення книги, яка буде радувати вас і ваших читачів протягом довгого часу.

2024-06-25


Поділитись:

 

  1. Прочитайте Рекомендації щодо PDF
  2. Вивантажте власний файл
  3. Оберіть параметри книги
  4. Вкажіть телефон та ПІБ для доставки
  5. Здійсніть оплату
  6. Отримайте замовлення у відділенні
Меню