Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (099) 546-70-78     , або пишіть: [email protected]

Як роздрукувати електронну книгу

Як роздрукувати електронну книгу

Цифровий світ стрімко розвивається, та попри це,  книги дуже популярні.  Особливо в електронному форматі. Втім, коли йдеться про фізичну версію такої книги,  задача може здатися дуже складною. Але насправді це не так. 

І просто зараз ми розглянемо прості кроки, які допоможуть вам роздрукувати електронну книгу швидко і легко. 

Вибір книги для друку
Перш за все, оберіть електронну книгу, яку ви хочете роздрукувати.  Обов'язково переконайтеся, що маєте право роздрукувати цю книгу, оскільки деякі електронні книги можуть бути захищені авторськими правами.  Наприклад, якщо ви купили електронну книгу,  то маєте повне право роздрукувати її для власного використання.

Підготовка книги до друку
Наступний крок — перевірка формату. Переконайтеся, що електронна книга має формат, який легко роздрукувати. Зазвичай це PDF-файл. Проте, якщо ваша книга у іншому форматі (наприклад, EPUB або MOBI) — теж не проблема. Просто конвертуйте її в PDF. Для цього існують безкоштовні онлайн-сервіси, які дуже прості у використанні.

Де надрукувати електронну книгу

Друк електронних книг може бути простим і зручним процесом, який відкриває нові можливості для читачів. Завдяки сучасним технологіям і спеціалізованим сервісам друку, отримати фізичну копію своєї улюбленої електронної книги можна легко і доступно. Тож нам дуже пощастило жити в еру інтернету й послуг, які можна замовити у декілька кліків. 

Сервіси для друку книг забезпечують можливість швидко завантажити файл  і отримати його версію для друку. Ба більше, побачити, який книга матиме вигляд.

Один з таких сервісів — printto.ua. Тут ви можете легко замовити  її роздруковану версію.

Завантаження книги на сервіс

Отож, перш ніж почати друкувати книгу, відкрийте вебсайт printto.ua і перейдіть до відповідного розділу для завантаження книги. Дотримуйтесь інструкцій на сайті, щоб зробити це за декілька хвилин. Там є підказки, тому розібратися дуже просто. 

Вибір параметрів друку
Після завантаження книги вам буде запропоновано безліч різних параметрів: розмір сторінки, тип паперу, колір друку та інші. Впевніться, що ви обираєте параметри, які найкраще відповідають вашим потребам і можливостям друку. Якщо сумніваєтесь, з вами зв'яжеться наш менеджер та проконсультує  щодо будь-яких питань. 

Перш ніж надсилати книгу на друк, ретельно перегляньте її, щоб впевнитися, що вона така, як ви й хотіли. Переконайтеся, що всі сторінки відображаються правильно і немає помилок або відсутності тексту.

Поради щодо роздрукування електронних книг

Щоб зробити процес роздрукування електронних книг ще простішим і ефективнішим, ось кілька порад:

- Використовуйте якісний папір і друк. Якісний папір забезпечить тривалість зберігання вашої фізичної копії, а якісний друк зробить текст та зображення чіткими і читабельними.
- Використовуйте налаштування друку для економії паперу. Вибирайте двосторонній друк та інші налаштування, які дозволяють економити папір.
- Перевірте формат книги перед друкуванням. Переконайтеся, що формат книги відповідає вимогам для друку і текст виглядає так, як ви очікуєте.
- Уважно перевіряйте текст. Перегляньте сторінки книги на наявність помилок та недоліків перед друком.
- Вирішення проблем. Якщо виникають проблеми з друком, зверніться до технічної підтримки сервісу друку для отримання допомоги.
- Оплата та відправлення на друк

Після того, як ви переглянули книгу і впевнилися, що все добре, можете здійснити оплату і нарешті надіслати книгу на друк. Зазвичай вартість друку буде залежати від розміру книги, типу паперу та інших параметрів, які ви вибрали. 

Також треба буде ввести особисті дані й адресу, аби ми знали, куди надіслати готову роботу. Після того, як книга буде надрукована, ви зможете отримати її у вказаному поштовому відділенні. 

Вигоди роздрукування електронних книг

По-перше, це економія. Електронні книги значно дешевші, аніж паперові. До того ж ви самі обираєте всі параметри. Наприклад, зробивши менший розмір книги та обравши м’яку, а не тверду обкладинку для друку, ви вже значно заощадите. 

По-друге, фізичні книги більш зручні для читання та сприйняття інформації. Це не лише особисте спостереження, а й висновки після багатьох досліджень вчених.  До того ж вони не вимагають підключення до зарядного пристрою чи до мережі Інтернет.  Ідеально для використання у будь-який час і в будь-якому місці.

Крім того, фізичні книги можуть мати емоційну цінність. Книги можуть бути приємним подарунком для близьких людей, особливо, якщо вони відображають ваші інтереси та захоплення. Або ж стати частиною вашої особистої бібліотеки й надихати вас кожен раз, коли ви берете їх у руки. 

 

2024-03-18


Поділитись:

 

  1. Прочитайте Рекомендації щодо PDF
  2. Вивантажте власний файл
  3. Оберіть параметри книги
  4. Вкажіть телефон та ПІБ для доставки
  5. Здійсніть оплату
  6. Отримайте замовлення у відділенні
Меню