Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (099) 546-70-78     , або пишіть: [email protected]

Як і де надрукувати блокноти на пружині

Як і де надрукувати блокноти на пружині

Друк блокнотів на пружині

Зручні й універсальні інструменти для запису та зберігання інформації - це, звичайно ж, блокноти на пружині. Вони являють собою зручний і практичний формат для записів, нотаток та ідейної творчості. Такий блокнот на замовлення ідеальний для роботи: його можна використовувати для ведення щоденників, створення списків завдань, запису ідей і заміток на зустрічах. 

У маркетингу блокноти на пружині часто застосовують як фірмові сувеніри - їх можна брендувати логотипом компанії та роздавати на виставках або зустрічах із клієнтами. Також блокнот на пружині можна персоналізувати, прикрасивши обкладинку унікальним дизайном або додавши цитату, що мотивує, що робить його не тільки корисним, а й незабутнім презентом. Крім того, блокноти на пружині зручні для студентів і школярів, адже дають змогу легко систематизувати та зберігати навчальні матеріали, малюнки та нотатки.

Ще однією перевагою блокнотів на пружині є їхня зручність у використанні. Завдяки спіральній палітурці сторінки блокнота легко перевертаються, а сам блокнот відкривається на 180 градусів, що спрощує запис і читання. Це робить такі блокноти ідеальним вибором для активного використання в повсякденному житті. А де зробити блокноти на замовлення в місті Київ - зараз з'ясуємо. 

Виготовлення блокнотів

Виготовлення блокнотів - це творчий процес, що починається з ідеї та закінчується якісним продуктом. Але коли виникає бажання створення блокнота, першим кроком є вибір типу обкладинки, розміру та кількості сторінок. Далі необхідно визначитися з дизайном обкладинки - це може бути як просте лого вашої компанії, так і унікальний дизайн, створений спеціально для даного блокнота.

Після цього йде етап друку блокнотів. Важливо вибрати якісний матеріал для сторінок і яскравий друк, щоб ваш блокнот мав привабливий і професійний вигляд.

Блокноти на пружині: як визначити вартість?

Вартість блокнотів може варіюватися залежно від кількох чинників:

 1. Матеріали: Якість паперу для сторінок, тип обкладинки (м'яка або тверда), вид друку. Наприклад, Printto пропонує такі види паперу для вашого блокнота:
  - Білий офсетний папір 80 г/м². Його часто називають "офісним папером" і частіше використовують для друку більшості книг.
  - Munken Pure, кремовий папір 80 г/м². Високоякісний папір із кремовим відтінком. Текст на такому папері має менш контрастний вигляд і більш комфортно сприймається людським оком.
  - Munken Pure, кремовий папір 100 г/м². Цей папір підвищеної щільності - текст і картинки не проступатимуть зі зворотного боку сторінки. Але є нюанс, який потрібно
  врахувати - кольори малюнків на кремовому папері вийдуть менш яскравими, ніж на білому папері.
  - Munken Pure, кремовий папір 120 г/м². Теж класний вибір, але врахуйте, що сторінки нагадуватимуть журнальні.
  - Гладкий білий папір 100 г/м². Такий варіант паперу забезпечує відмінне перенесення кольорів і відмінний контраст. А ще такий папір дуже приємний на дотик.
 2. Розмір і кількість сторінок: Що більший блокнот і що більше сторінок, то вища ціна. Зазвичай ціни на блокноти починаються від 70 гривень за штуку і можуть сягати кількох сотень залежно від зазначених факторів. Завантажте свій блокнот (файл) в наш конфігуратор на головній сторінці або в розділі послуг Блокноти на пружині і ми розрахуємо вам вартість онлайн вашого блокнота.

Блокноти під замовлення

Однією з головних переваг замовлення блокнотів під замовлення є можливість створення унікального дизайну. Незалежно від того, чи надаєте перевагу класичному мінімалізму, стильному корпоративному бренду або оригінальному мистецькому мотиву, блокноти на замовлення дають змогу вам повністю втілити ваше бачення. Замовляючи блокноти, ви можете вибрати різноманітні формати і розміри, що найбільше підходять для ваших потреб. Від компактних варіантів А5 формату до великих блокнотів А4 формату для робочих зустрічей або планування.

Блокноти з логотипом вашої компанії можуть стати ефективним маркетинговим інструментом. Вони можуть бути використані як подарунки для клієнтів, партнерів або співробітників, підвищуючи впізнаваність вашого бренду.

При замовленні блокнотів на Printto.ua ви можете бути впевнені у високій якості та професіоналізмі. Досвідчені майстри стежитимуть за кожним етапом виробництва, щоб забезпечити вам ідеальний результат, від вибору матеріалів до фінальної обробки.

Друк блокнотів Київ

Якщо ви перебуваєте в столиці та шукаєте надійного партнера для виготовлення блокнотів на замовлення, зверніть увагу на нашу друкарню. Ми гарантуємо якісне виготовлення ваших блокнотів від 1 примірника до великих тиражів. Для точного розрахунку вартості пропонуємо вам скористатися нашим конфігуратором у розділі Послуги Друку.

Адже для тих, хто шукає надійного партнера для друку блокнотів у столиці України, важливо враховувати кілька ключових чинників:

Виходячи з цих критеріїв, ви зможете вибрати Printto, як надійного партнера для друку блокнотів у Києві, який зможе реалізувати ваші ідеї та очікування в якісний і стильний продукт. Ми виконаємо ваше замовлення не тільки якісно, але й швидко. Прислухаємося до всіх ваших побажань і зробимо ідею - реальністю! 

2024-06-27


Поділитись:

 

 1. Прочитайте Рекомендації щодо PDF
 2. Вивантажте власний файл
 3. Оберіть параметри книги
 4. Вкажіть телефон та ПІБ для доставки
 5. Здійсніть оплату
 6. Отримайте замовлення у відділенні
Меню