Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (099) 546-70-78     , або пишіть: [email protected]
Книги з м'якою обкладинкою - Printto:
Книги з м'якою обкладинкою - Printto:
Книги з м'якою обкладинкою - Printto:
Книги з м'якою обкладинкою - Printto:

Друк книг з м'якою обкладинкою, тираж: від 1-го екземпляру

Друк книг у м'якій палітурці від 1 екземпляру

Тип друку: Чорно-білий та Кольоровий

 • Обирайте кількість сторінок, вид паперу, ламінацію, розмір.

 • Швидкий друк без затримок -терміни 1-3 дні.

 • Приваблива ціна, завантажте свій файл для прорахунку.

Для замовлення виготовлення:

 1. Прочитайте Рекомендації щодо PDF
 2. Вивантажте власний файл
 3. Оберіть параметри книги
 4. Вкажіть телефон та ПІБ для доставки
 5. Здійсніть оплату
 6. Отримайте замовлення у відділенні

Доступні розміри:

 • А5, 145x205 мм
 • А4, 205x290 мм
 • B5, 170x240 мм

Доступні кольори блоку:

 • Колір, струменевий друк, CMYK
 • Монохром Ч/Б
 • Колір, фотоякість

Доступний папір блоку:

 • Білий офісний папір 80 г/м2
 • Офсетний папір 100 гр/м2
 • Офсетний папір 120 гр/м2
 • MUNKEN Pure, 80 г/м2
 • MUNKEN Pure, 100 г/м2
 • MUNKEN Pure, 120 г/м2
 • Гладкий білий папір 100 гр/м2

При замовленні від 2 примірників, діє знижка:

 • тираж 2+ — знижка 5%
 • тираж 5+ — знижка 10%
 • тираж 10+ — знижка 15%
 • тираж 25+ — знижка 20%
 • тираж 50+ — знижка 25%
 • тираж 100+ — знижка 30%

Орієнтовні ціни, в залежності від розміру та кольору друку:


Формат А5, 145x205 мм, 100 сторінок, тираж: 1 шт

КолірПапірЦіна за 1 шт.Ціна за тираж
Колір, струменевий друк, CMYKБілий офісний папір 80 г/м2 139 грн 139 грн
Монохром Ч/ББілий офісний папір 80 г/м2 118 грн 118 грн
Колір, фотоякістьБілий офісний папір 80 г/м2 274 грн 274 грн

Формат А4, 205x290 мм, 100 сторінок, тираж: 1 шт

КолірПапірЦіна за 1 шт.Ціна за тираж
Колір, струменевий друк, CMYKБілий офісний папір 80 г/м2 180 грн 180 грн
Монохром Ч/ББілий офісний папір 80 г/м2 145 грн 145 грн
Колір, фотоякістьБілий офісний папір 80 г/м2 405 грн 405 грн

Формат B5, 170x240 мм, 100 сторінок, тираж: 1 шт

КолірПапірЦіна за 1 шт.Ціна за тираж
Колір, струменевий друк, CMYKБілий офісний папір 80 г/м2 162 грн 162 грн
Монохром Ч/ББілий офісний папір 80 г/м2 131 грн 131 грн
Колір, фотоякістьБілий офісний папір 80 г/м2 365 грн 365 грн


{"parameters":{"_":null,"separation_millimeters":"35","price_block_mounting_1":"0","price_block_mounting_2":"350","separation_price":"90","separation_pages":"550","urgency_days_normal":"3","urgency_days_fast":"0","urgency_days_express":"","urgency_important_hour":"15:00","urgency_percent_fast":"50","urgency_percent_express":"","root_text_price":"150","root_fill_price":"20","price_notepad_hard_cover_1":"119","price_notepad_hard_cover_4":"179","price_notepad_hard_cover_2":"199","price_notepad_hard_cover_3":"219","price_hard_cover_1":"139","price_hard_cover_4":"199","price_hard_cover_2":"249","price_hard_cover_3":"299","urgency_days_normal_hard":"5","urgency_days_normal_hard7bc":"5","matte_lamination_price":"15","custom_fill_text_price":"150","bookmark_price":"50","diploma_embossing_price":"95","one_side_print_price":"30"},"post":{"count":1,"mounting":3,"pages":100,"block_paper":"1","cover_color":3,"cover_paper":2,"service":1},"mounting":{"active":null},"mountings":[{"active":null}],"formats":[{},{},{}],"paper":[{},{},{},{},{},{},{}],"cover_paper":[{},{}],"colors":[{},{},{}],"discounts":[{},{},{},{},{},{},{},{},{},{},{},{},{},{},{},{},{},{},{}]}

Друк книг у м’якій обкладинці: особливості та переваги

Популярність на книги у м'якій обкладинці прийшла понад 100 років тому. «Кишеньковий» формат вирвався вперед, порівняно з твердою палітуркою. А все тому, що мав комфортну вагу й привабливу ціну, що підживлювало попит.

Сьогодні видання в м'якій і твердій палітурках практично однаково популярні, адже у кожного з цих варіантів є свої плюси і мінуси. Та оскільки сьогодні говоримо про м’який формат, розберімося, які в нього переваги. 

М'яка обкладинка для книги: переваги

Книги в м'якій обкладинці мають такі беззаперечні плюси. Цей метод поєднує економічність, зручність, гнучкість у дизайні та можливість швидкого виготовлення, що дозволяє створити привабливі та доступні книги для широкої аудиторії. Тепер трохи детальніше про ці пункти:

Крім того, м'яка обкладинка для книги — це економія природних ресурсів, оскільки на її виготовлення витрачається менше деревини, а кількість технологічних процесів — мінімізована.

Коли варто друкувати книгу в м'якій обкладинці?

Ключові чинники, які роблять такий формат дійсно найкращим варіантом:

Книга в м'якій обкладинці — той випадок, коли дешевше обійдеться не лише друк, а й транспортування великого накладу. Молоді автори, яким тонка обкладинка дає змогу економити, мають більше шансів донести свої твори до потенційної аудиторії — читачам простіше зважитися на купівлю недорогої книги, про яку поки що немає відгуків. 

При цьому м'яка обкладинка для книги має досить міцну клейову основу, яка здатна прослужити кілька місяців. Навіть у разі активного читання.

Формат книги у м'якій обкладинці 

Іноді складно визначитися з розміром майбутньої книги, оскільки вибір може бути дуже широким. Щоб уникнути такої проблеми, існують стандартні розміри книг, які оптимально використовують друкарські листи. 

Наприклад, можуть бути такі формати: 

Тип паперу для книги у м'якій обкладинці

Тепер розглянемо особливості друку книг з м’якою обкладинкою та розберемося, як правильно обрати тип паперу. Під час розгляду різних варіантів для друку книг з м’якою обкладинкою,  варто враховувати такі фактори: цільову аудиторію книги, бюджет проєкту, тираж, тип контенту та його обсяг.

Офсетний папір — це доступний матеріал для друку книг. Він недорогий, але при цьому має високу поглинаючу здатність, що забезпечує достатньо гарну якість друку. Офсетний папір доступний у різних форматах та щільності, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для конкретної книги. 

Кремовий папір ідеально підходить для текстового контенту, зменшуючи контраст між текстом та фоном, полегшуючи читання. Кремовий колір додає відчуття класики та вишуканості. А також забезпечує високу якість друку і підходить для книг з фотографіями та ілюстраціями, що вимагають точного відтворення кольорів.

Ми розуміємо, як вам хочеться, щоб PDF-файл максимально точно втілився у реальну книгу. Тому друкарня Printto готова не лише виправдати ваші очікування, а й дослухатися до всіх прохань і проконсультувати, щоб виробництво пройшло швидко, якісно і ви отримали бажаний результат. 

У нас доступний такий папір для друку:

Як ви вже зрозуміли, кожен варіант — якісний, і відрізняється винятково щільністю. 

Що стосується оздоблення м’якої обкладинки, все залежить від мети. Якщо книга для особистого використання, можна зробити навіть білу заливку без тексту.  Та якщо ви плануєте книгу продавати, дарувати абощо, вона повинна мати привабливий вигляд. Бо це перше, що бачить читач. 

До того ж обкладинка може мати матове або глянцеве ламінування, що захищає її від пошкоджень і підсилює насиченість кольорів. 

Друк книг у м'якій обкладинці у Printto

Якісна книга в м'якій обкладинці — це реальний кінцевий результат, якщо ви довірите друк Printto. У нас можна вибрати чорно-білий або повнокольоровий (CMYK) друк, а також бажаний розмір: А5, В5 або А4. Власне, про них ми вже розповідали вище. Крім того, можливий друк книг в одному примірнику. 

Друк книг (м'яка обкладинка) у Printto — це не лише втілення ваших мрій у реальність, а й значна економія. Вартість робіт залежатиме від формату, колірної схеми і накладу. Якщо необхідно надрукувати понад 100 екземплярів, економія сягатиме 30%!

Щоб здійснити прорахунок, уточнити терміни виконання вашого завдання або вирішити інші організаційно-фінансові питання, звертайтеся до спеціалістів друкарні Printto. Ми докладемо максимум зусиль, щоб ваша книга в м'якій обкладинці залишила найкращі враження у вас і ваших читачів.

 

 1. Прочитайте Рекомендації щодо PDF
 2. Вивантажте власний файл
 3. Оберіть параметри книги
 4. Вкажіть телефон та ПІБ для доставки
 5. Здійсніть оплату
 6. Отримайте замовлення у відділенні
З якого формату файлів можливий друк?
Ми працюємо тільки з файлами у форматі PDF. Якщо ваш файл в іншому форматі - ви можете конвертувати його в PDF самостійно за допомогою онлайн-конвертерів. Або ж вислати нам на електронну пошту і ми повернемо готовий PDF.
Де можна роздрукувати книгу?
Надрукувати книгу просто, разом з сервісом printto.ua. Завантажуєте вашу книгу в наш конфігуратор, обираєте необхідні параметри (тип кріплення, обкладинки, папір та інше. Сплачуєте замовлення та ваша книга буде готова протягом 1-2 днів.
Чи будь-якого автора книжку можна надрукувати?
Ми можемо надрукувати документ, будь-який, котрий ви завантажите.
Обов’язково зверніть, будь ласка, увагу, що при оформленні замовлення ви погоджуєтесь з правилами нашого сервісу, що передбачають відповідальність замовника за наявність в нього прав на контент.
Великій тираж книг друкуєте від 100-500 шт?
Так, але прорахунок та умови виготовлення такого накладу погоджуються виключно з менеджером у чаті.
Меню