Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (044) 205-34-34 , +38 (099) 546-70-78     , або пишіть: [email protected]
Дорогі друзі, ми відновили нашу роботу!
Дякуємо за велику підримку та натхнення від наших клієнтів та партнерів. Виробництво та відправка замовлення здійснюється за 2-4 робочі дні.

Наші співробітники: Ігор

Наші співробітники: Ігор

Друзі, а ви знаєте, що означає логотип бренду Nike? Ота пухкенька галочка на кросівках, яку ми впізнаємо з тисячі інших галочокsurprise?

Засновник бренду Філ Найт звернувся до молодої художниці, щоб вона створила такий логотип, який би асоціювався з відчуттям руху. Через декілька тижнів дівчина принесла стосу нарисів. І засновник серед багатьох варіантів вибрав один. Це була емблема у формі розчерку, що звужується на кінцях і зараз відома під назвою swoosh.

«Swoosh» означає звук, що розсікає повітря або свист, що виникає при швидкому русі.

Чого це я вирішив згадати логотип компанії Nike? Тому що в моїй компанії є свій Nikelaugh.

Це Ігорenlightened. П'ятнадцять років тому він почав свою професійну діяльність у материнській компанії. І вже два роки активно розвиває Printto:. З першого дня зі мною! Швидкий, енергійний та дуже харизматичний хлопець, який полюбляє бренд одягу Nike. Тому в колективі, по - дружньому, хлопця стали називати Найк.

І саме про нього ця розповідьyes.

Ігор займається друком книг на величезних і високошвидкісних промислових принтерах.

Тут надзвичайно важлива відповідальність та уважність до всіх деталей. Хлопець філігранно виконує свою роботу. Дуже ретельно та педантично. При цьому має веселу вдачу та прекрасне почуття гумору. З ним завжди легко та приємно проводити час. Колектив його обожнюєwink

Навчався Ігор в Київському професійному ліцеї та отримав спеціальність - «Слюсар по ремонту автомобілів, токар». Ось звідки така ювелірна точність та підхід до роботи. Любить музику, прогулянки по Києву, літо, відпочинок на природі та фантастику.

Ігорю, логотип бренду Nike – це швидкість, динаміка та енергія. Всі ці якості про тебе. Як же тобі підходить це друге ім'я!

Printto: неймовірно пощастило з таким працівником як ти heart.

2022-01-08


Поділитись:

 

  1. Прочитайте Рекомендації щодо PDF
  2. Вивантажте власний файл
  3. Оберіть параметри книги
  4. Вкажіть телефон та ПІБ для доставки
  5. Здійсніть оплату
  6. Отримайте замовлення у відділенні
Меню