Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (044) 205-34-34 , +38 (099) 546-70-78       , або: [email protected]

Конфігуратор, обкладинка.

Друзі, а ви знали, що існує конкурс, де визначають найкрасивішу книгу у світіenlightened?
Конкурс Stiftung Buchkunst проходить у Німеччині. Кожного року з усього світу книги відправляються у Франкфурт, щоб здобути титул «Найкрасивішої книги світу». Приємно, що саме наші книги завжди високо оцінюються на міжнародній арені. Адже ми вміємо творити прекрасне, як візуально, так і цілісноwink.


До чого це я?
Саме сьогодні хочу вам нагадати, що книга з гарною обкладинкою завжди викликає зацікавленість у читача. Хочеться взяти її до рук та заглянути всередину. Адже саме обкладинка це - перше, що бачить читач. Трішки раніше я більш докладно розповідав вам про параметри обкладинки, які можна обрати за допомогою мого конфігуратора.


Сьогодні ж зроблю акцент саме на візуальному аспекті вашої обкладинки. Його ми розглянемо через конфігуратор у розділі «Блок обкладинки (праворуч)».


На що тут варто звернути увагу?
Роботу з обкладинкою ви можете довірити мені або ж зробити самостійно.
У першому варіанті я формую обкладинку автоматично, беручи першу та останню сторінки Вашої книги.


Другий варіант більш творчий. Ви самостійно створюєте яскраву «обгортку для вашої цукерочки» та завантажуєте окремо обкладинку, натиснувши кнопку «Завантажити власну».
Рекомендовані формати для завантаження обкладинки: pdf, jpg, png, tiff.

Ще декілька нюансів:
• якщо на одному листі знаходиться і лице, і зворот обкладинки – обираємо один файл
• якщо ж лице і зворот окремо – тоді два файли (тут порядок важливий)


Після цього ви візуально побачите, як буде виглядати ваша обкладинка. І, якщо раптом вам щось не сподобається, завжди можна повернутися до автоматичних обкладинок, натиснувши кнопку «Зкинути». І створити нову. Ту, яка буде подобатися вам.
Адже вдало підібране зовнішнє оформлення замовлення – це вже 50% вірогідності того, що його захочуть придбати та почитати.

Друзі, я кожного дня працюю з вашими шедеврами та можу сміливо сказати, що для мене ваші замовлення найкрасивіші в усьому світі!
Чекаю на Вас у Printto: heart

2022-01-11


Поділитись: