Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (044) 205-34-34 , +38 (099) 546-70-78       , або: [email protected]

Як зробити замовлення?

Скажу одразу, що зробити замовлення у мене дуже легко.

П’ять разів «махнули крильцями» і вуаля! Все готово.

Змах №1
- Робимо каву, починаємо її смакувати heart. Потім переходимо по лінку  https://printto.com.ua/register або тиснемо на головній сторінці сайту кнопку «увійти». Якщо ви ще не зареєстровані, зробіть це через кнопку «реєстрація». Для зручності я все візуалізував на картинках цієї теми в блозі.

Якщо поки у вас не має настрою на реєстрацію  (я і про це подумав), переходьте у розділ «Вперше у нас?».   Базові функції для швидкого прорахунку замовлення розміщені в калькуляторі https://printto.com.ua/prices.

Змах №2
- Неспішно та з задоволенням завантажуємо своє замовлення у моєму улюбленому форматі PDF blush


Змах №3 – початок магії
- Вказуємо параметри друку та обираємо розмір (формат книги). Саме про цей крок я розповім в наступній темі нашого блогу. Там так багато цікавого. Вам точно сподобається, я впевнений!

Змах №4
- Вже зовсім скоро я доставлю вам замовлення, тому вкажіть, будь ласка, дані для доставки вашого шедевру. Поділюся секретом, доставляю замовлення по Україні, а також у будь-який куточок світу. До речі, вже 50 замовлень я відправив закордон.

Змах №5 і лише один крок відділяє мене від вас.
- Оплатіть замовлення через онлайн форму. До речі, оплата замовлення лише офіційна. Зі мною безпечно і комфортно. Для цього у блозі виділю теж окрему темуwink Адже інформація дуже важлива та серйозна.

Декілька хвилин на обробку оплати й можемо летіти! Замовлення взято в роботуsmiley.

Все дуже швидко і просто!

Та все ж, якщо у вас виникнуть питання обов'язково пишіть мені або телефонуйте. Всі контакти на головній сторіночці https://printto.com.ua/contacts.


Я із величезним задоволенням дам відповіді на всі ваші запитання. Просто обожнюю живе спілкуванняblush!

2021-11-11


Поділитись: