Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (099) 546-70-78     , або пишіть: [email protected]

Оригінальний подарунок - глянцевий журнал

Оригінальний подарунок - глянцевий журнал

Що оригінального подарувати найближчим? 

Я довго думав і придумав smiley

А якщо подарувати своїй близькій людині модний глянцевий журнал, де на обкладинці буде її фото, а в журналі весь матеріал лише про неї? 

Уявляєте скільки радощів та посмішок принесе ваш подарунок? Можливо це буде подарунок для мами, сестри чи тата, який зараз захищає нашу Батьківщину в лавах ЗСУ? 

Я із задоволенням допоможу вам реалізувати цей неймовірний подарунокheart

Трішки опишу корисних підказок для того, щоб ваш журнал був ідеальним: 

enlightenedВаш макет має бути у форматі PDF та відповідати розмірам, які я ретельно підібрав для такого подарунка, а саме: 148*210мм, 170*240 мм, 210*297 мм, +-2-3 мм на обріз 

enlightenedВажливо, щоб у полі "під обріз" був відсутній текст чи важливі частини зображень, адже поле буде зрізано. А от колір має продовжуватись на це поле. Докладніше, як це буде виглядати, я зобразив на першій картинці цього допису. 

enlightenedМакет має бути без міток різу. Як на картинці номер 2 до цього допису. 

enlightenedДеталі про форзац. За необхідністю із задоволенням виконаю друк на  внутрішній сторінці обкладинки вашого журналу. Це додаткова послуга. Для цього потрібно позначити це у коментарі та сплатити 150 грн за підготовку макету, та 20 грн за кожну книгу.

enlightenedДеталі про збирання вашого модного журналу. Якщо сторінок журналу менше 50-ти, в такому разі збираємо його  на металеву скобу. Важливо зауважити, що кількість сторінок в такому випадку має бути кратна 4, не рахуючи обкладинку та форзац. 

Ще невеличкий нюанс, про який важливо написати.
Якщо сторінок більше 50-ти можна зібрати на термоклей (буде виглядати точно, як глянцевий журнал). В такому випадку кількість сторінок з контентом має бути кратна 2 аби уникнути пустих сторінок в кінці.

enlightenedДеталі про друк. Для вашої зручності всі оптимальні параметри друку я зобразив на картинці 3 до цього допису.

Трішки технічних моментів описав, лишилося одне - придумати макет і звернутися до мого менеджера, який вже чекає на вас. 

Такий подарунок точно подарує надзвичайні емоції і залишиться у вашої близької людини назавждиheart

 

Приклади журналів:

 

2023-02-02


Поділитись:

 

  1. Прочитайте Рекомендації щодо PDF
  2. Вивантажте власний файл
  3. Оберіть параметри книги
  4. Вкажіть телефон та ПІБ для доставки
  5. Здійсніть оплату
  6. Отримайте замовлення у відділенні
Меню