Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (099) 546-70-78     , або пишіть: [email protected]

Як замовити друк книги на сайті Printto: інструкція

Як замовити друк книги на сайті Printto: інструкція

Насправді це дуже просто. Втім, хто вперше робить замовлення, часом боїться натиснути щось «зайве» або наплутати параметри й отримати результат, який не виправдає сподівань. Щоб спокійними були і ви, і ми — детально розповімо, що за чим робити. 

 

Завдяки попереднім блогам клієнти знають — аби видрукувати книгу, вона повинна бути у форматі PDF. Якщо ж формат інший, його можна конвертувати онлайн абсолютно безкоштовно.  Далі беремося за роботу з сайтом. 

 

Крок 1: головна сторінка

 

Коли ви переходите на printto.ua, одразу потрапляєте на головну сторінку. Додатково щось шукати не потрібно — звідси починається шлях до готової книги. 
 

 

Трішки прогорнувши донизу, ви побачите спеціальне вікно, куди можна завантажити ваш файл. Натисніть на «оберіть файл», щоб знайти PDF-ку на пристрої, або просто перетягніть її туди:

 

 

Крок 2: параметри

Як тільки файл підвантажився, Printto запропонує вам налаштувати параметри вашої книги. Обрати тип обкладинки, формат, колір друку, розмір та кількість примірників (шпаргалку додамо наприкінці).

 

 

Ба більше, ви побачите 3D-вигляд своєї книги. Дуже зручно для детального розуміння, якою вона буде. 

 

 

Під макетом можна обрати функцію «детальні налаштування» й перейти до ще одного меню.

 

Крок 3: детальні налаштування

В цьому меню, окрім основних налаштувань можна додати:

 

 

Крок 4: оформлення замовлення

Після того, як всі параметри обрано, натисніть знизу на помаранчеву кнопку «замовити друк». 

 

 

Завершальним етапом стане оформлення замовлення. Потрібно ввести свої особисті дані (ПІБ, номер мобільного, електронну пошту),  а також обрати адресу та службу доставки («Нова Пошта» чи «Укрпошта»).  

 

 

До слова, при замовленні за суму від 300 грн доставка «Укрпоштою» — нашим коштом. Щодо «Нової Пошти», доставка буде безкоштовною при замовленні на суму від 1500 грн. В інших випадках доставка оплачується згідно тарифів перевізника.

 

 

Також можна зазначити терміновість виготовлення. Ми можемо виготовити вашу книгу швидше за +50% до вартості замовлення. Якщо ж поспіху немає, зазвичай замовлення виконується протягом 2-4 днів. 

 

Крок 5: оплата

Процедура доволі стандартна — оплатити можна будь-якою картою, ввівши її номер, термін дії та CVV. Також це можна зробити через сервіс Google Pay. 

 

 

От і все — деталі прийдуть на вашу пошту, а згодом ви заберете свої книги у вказаному пункті видачі. 

 

ШПАРГАЛКА

Друк
Монохром Ч/БСтандартний лазерний чорно-білий друк. Швидко та не дорого. Виготовлення таких книг найпростіше завдання для нас.
Колір, струменевий друк, CMYKЦе кольоровий друк нормальної якості, яка коштує трішки дорожче ніж чорно-білий друк. Найбільше наших замовлень – саме цей вид друку, тому що для більшості підручників та книги чорно-білий друк не підходить, а лазерний кольоровий друк коштує дорожче.
Колір, фотоякістьЛазерний кольоровий друк. Якісно, дуже красиво, але трішки дорожче.
Папір
Білий офісний папір 80 г/м2Звичайний офісний білий папір.
MUNKEN Pure, 80 г/м2Гарний кремовий папір для книг, звичайна щільність, як у офісного паперу. Текст на такому папері стає приємніший для очей.
MUNKEN Pure, 100 г/м2Гарний кремовий папір для книг. Щільність більша, тож книга на 25% грубша. Виглядає солідніше і читається приємніше.
Офсетний папір 100 гр/м2Білий папір, щільність трохи більша – 100 г/м2, книга на 25% грубша. Крім того, під час струменевого друку сторінки менше просвічуються.
Кріплення
Клей, обмеження за кількістю сторінокСторінок: 48-600с. Дуже тонкі книги при такому кріпленні виглядають дещо слабкими. Товстішу книгу, до 800 сторінок, зробити можна, але радимо розбивати на томи. На такому методі кріплення ми виконуємо більшість наших замовлень. Швидко і стандартні книги виходять дуже гарні. Мінус – не можна розгорнути книгу на 180 градусів.
Пружина, обмеження  за кількістю сторінокСторінок: 16-500с. Можна розгорнути блокнот на 180 градусів. Для нас виробництво трішки складніше, але в результаті маємо міцне і привабливе кріплення сторінок.
Скоба, обмеження  за кількістю сторінокСторінок: 8-80с. Для тонких зошитів та методичок. Скоби - посилені, стальні. 
Обкладинка
М’якаВсі наші книжки, крім твердої обкладинки, яка з’явилась у 2023-му. Щільний папір 300 г/м2 + ламінація:
    -ГлянцеваГляцева, блищить, менше затирається при експлуатації
    -МатоваМатова, більш стильна і модна, але подряпини при використанні помітніші
ТвердаТверда обкладинка (картон 1,5-2 мм, плюс обклеєний зверху папером з нанесеним макетом). Від класичної твердої відрізняється тим, що скріплення на клей, а не на нитку.
Розмір
А5Маленький, половина від А4, зазвичай художня література. Зручний у використанні формат.
В5Середній, має кращий вигляд ніж А5 і може бути більший шрифт. Не такі громіздкі, як А4. Формат часто використовується для художньої літератури і підручників.
А4Великий, формат звичайного офісного паперу. Часто використовується для робочих і навчальних зошитів, великих книг.
ОригінальнийВласний розмір книги. На вибір користувача. Дорожчий у виготовленні.

2023-11-11


Поділитись:

 

  1. Прочитайте Рекомендації щодо PDF
  2. Вивантажте власний файл
  3. Оберіть параметри книги
  4. Вкажіть телефон та ПІБ для доставки
  5. Здійсніть оплату
  6. Отримайте замовлення у відділенні
Меню