Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (044) 205-34-34 , +38 (099) 546-70-78     , або пишіть: [email protected]
Дорогі друзі, ми відновили нашу роботу!
Дякуємо за велику підримку та натхнення від наших клієнтів та партнерів. Виробництво та відправка замовлення здійснюється за 2-4 робочі дні.

Як роздрукувати брошуру з PDF

Як роздрукувати брошуру з PDF

Ефективне поширення інформації — головна мета маркетингу. Й інструментом для цього може слугувати брошура. Вона привертає увагу потенційного клієнта, знайомить його з товарами і послугами компанії та підштовхує ними скористатися. Як і де роздрукувати брошуру? У цій статті ми розглянемо кілька основних кроків, які допоможуть вам ефективно надрукувати брошуру з PDF.

Як вибрати правильного провайдера друку брошур?

Першим кроком у процесі друку брошур з PDF є вибір компанії, яка зробить все якісно, швидко та не за всі гроші світу. Важливо звернути увагу й на репутацію друкарні та її досвід у галузі друку. 

Printto.ua — це один із провідних провайдерів друку в Києві, який пропонує широкий спектр послуг, зокрема створення брошури з PDF. Ціни конкурентоспроможні, а якість роботи завжди на високому рівні. Друкарня має тисячі задоволених клієнтів та позитивних відгуків, з якими можна ознайомитися на сайті або в соцмережах. 


Наступні етапи:
1. Перевірка розміру та орієнтації брошури
Перш ніж роздрукувати брошуру з PDF, переконайтеся, що ви правильно налаштовуєте розмір та орієнтацію документу. Зазвичай брошури мають певний стандартний розмір, такий як A4 або A5, але вони також можуть мати спеціальні розміри згідно з вашими потребами.


2. Перевірка формату файлу PDF
Переконайтеся, що ваш файл PDF відповідає формату для друку брошур. Зазвичай краще, якщо він має вже налаштовані сторінки у правильному порядку. У випадку, якщо ви не знаєте специфіки, ковертуйте свій файл у PDF та проконсультуйтеся безпосередньо з працівниками друкарні. 


3. Попередній перегляд та корекція
Перед тим як надіслати файл на друк, рекомендується здійснити попередній перегляд брошури. Переконатися, що всі сторінки розташовані в правильному порядку та мають той вигляд, який ви бажаєте. Це допоможе уникнути неприємних сюрпризів після друку.


4. Вибір матеріалу та обкладинки
При замовленні друку брошур важливо враховувати матеріал, з якого вони будуть виготовлені, а також тип обкладинки. Наприклад, ви можете вибрати якісний глянцевий або матовий папір для сторінок брошури, щоб забезпечити кращий зовнішній вигляд та довговічність. Щодо обкладинки, можуть бути доступні різні варіанти: м'яка обкладинка або тверда палітурка з ламінацією. Важливо обрати такий матеріал та обкладинку, які відповідають вашим потребам та бюджету.


5. Додаткові опції та послуги
При замовленні друку брошур можна скористатися додатковими опціями та послугами. Наприклад, вам можуть пропонувати фальцювання сторінок, покрокову обрізку, додаткові обробки країв або навіть індивідуальну упаковку. 


6. Замовлення друку брошур
Після того як ви переконалися, що файл готовий до друку, можете спокійно його надсилати й чекати готову роботу. У Printto.ua, наприклад, виконання замовлення займає в середньому 2-3 дні. 


7. Отримання та перевірка готової брошури
Коли ваша брошура буде надрукована, ви можете отримати її за адресою, яку вказали під час оформлення замовлення. Обов’язково після отримання перевірте кожну сторінку брошури, щоб упевнитися, що друк відповідає вашим очікуванням та стандартам якості.


Доставка та обслуговування клієнтів 

Останній крок у процесі друку брошур — це доставка готової продукції та обслуговування клієнтів. Друкарня Printto.ua завжди турбується про швидкість та якість послуг, тому виконає замовлення в якнайкращому вигляді. Ба більше, команда професіоналів  готова твирішити будь-які питання чи проблеми, які можуть виникнути під час процесу друку.


Загальні поради та рекомендації

Окрім перерахованих вище кроків, ловіть кілька загальних порад та рекомендацій, які допоможуть зробити процес друку брошур ще більш ефективним:

- Плануйте заздалегідь. Замовлення друку брошур краще здійснювати завчасно, щоб мати достатньо часу на попередній перегляд та корекцію файлів, а також для доставки готової продукції.

- Зверніть увагу на дизайн. Пам'ятайте, що візуальний аспект вашої брошури грає важливу роль для привернення уваги аудиторії. Розробіть привабливий та інформативний макет, який буде відповідати вашим маркетинговим цілям.

- Перевіряйте якість. Переконайтеся, що ви впевнені у власному макеті й матеріалах, з якого буде зроблена брошура, перед розпочатком масового друку.

Де надрукувати брошуру?

Отож, друк брошур з PDF може бути легким та безпечним процесом, якщо ви дотримуєтесь вищезазначених кроків та порад. Не менш важливо обрати надійного провайдера друку, який пропонує широкий спектр послуг та може задовольнити ваші потреби щодо якості та бюджету. Тоді відповідь на запитання «де надрукувати брошури?» буде очевидною. 

А замовлення друку брошур від Printto.ua гарантує вам високу якість та конкурентоспроможні ціни, що дозволить отримати професійну продукцію з мінімальними зусиллями й неперевершеним результатом! 

 

2024-03-18


Поділитись:

 

  1. Прочитайте Рекомендації щодо PDF
  2. Вивантажте власний файл
  3. Оберіть параметри книги
  4. Вкажіть телефон та ПІБ для доставки
  5. Здійсніть оплату
  6. Отримайте замовлення у відділенні
Меню