Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (044) 205-34-34 , +38 (099) 546-70-78       , або: [email protected]

Конфігуратор. Крок 2. Обкладинка.

Як же я люблю гуляти книжковими крамницями .
Брати до рук книгу, відчувати якість обкладинки, вдихати аромат свіжого бестселераheart.
Часто задаю собі питання, чому саме до цієї книги я підійшов? Що привабило перш за все?
І розумію, що це - обкладинка. Її зовнішній вигляд, дизайн, якість.
Це перше, що чіпляє і мотивує підійти до книги, познайомитися ближче.

Розуміючи, як це важливо для вас, в конфігураторі я вирішив запропонувати декілька варіантів параметрів м’якої обкладинки. Ви самостійно можете обрати той варіант, який максимально підходить саме для вас.

Параметри паперу:
1. Крейдований матовий папір 300 гр/м2. Це досить щільний та зносостійкий матеріал. Більшість обкладинок виробляється саме з такого матеріалу.
2. Перероблений папір Craft 275/м2: перероблений щільний папір коричневого кольору. Тут є невеличка особливість. Саме такий параметр підійде для файлів, в яких немає макета обкладинки.Також на даному папері вигідно виглядає лише чорний чи сірий текст. Яскраві кольори та елементи значно програють і виглядають тьмяно.
3. Кремовий папір MUNKEN Pure 300 гр/м2. Щільний, якісний папір. Саме такі обкладинки прекрасно підходять для подарункових книг та замовлень, які максимально вимогливі до якості.
Вибір м’якої обкладинки шикарний, правда?

Я не забув і про тверду обкладинку. У Printto: є можливість зробити і таке замовлення. Навіть від одного екземпляру. Та більш вигідно і цікаво замовляти тверду обкладинку великим тиражем.
А де ж ця функція відображена на сайті?
Вже зовсім скоро в конфігураторі ви побачите приємні зміні, а поки що, запитуйте в наших менеджерівmail.

enlightenedХочу звернути особливу увагу, що всі обкладинки народжуються на професійному обладнанні з використанням сучасного лазерного принтера. Також всі обкладинки для книг ламінуються в обов’язковому порядку. Для ламінації я використовую глянцеву плівку товщиною 30 мікрон. Виглядає просто неперевершено! А при великому тиражі плівка може бути також матовою.

Друзі, книжкова обкладинка важливий інструмент привернення уваги вашого потенційного читача. Саме обкладинка часто допомагає продати ваш продукт або ж викликати приємні емоціїyes.


Я із величезним задоволенням допоможу вам створити цукерочку з вашого майбутнього бестселеруsmiley.

2021-12-10


Поділитись: