Телефонуйте з 9:00 до 18:00 (Пн-Пт): +38 (044) 205-34-34 , +38 (099) 546-70-78     , або пишіть: [email protected]
Дорогі друзі, ми відновили нашу роботу!
Дякуємо за велику підримку та натхнення від наших клієнтів та партнерів. Виробництво та відправка замовлення здійснюється за 2-4 робочі дні.

Друк газет малим тиражем

Друк газет малим тиражем

Друк газет малим тиражем Київ


У 2024 році друк газет малим тиражем залишається актуальним та важливим. Попри широке поширення цифрових медіа та соціальних мереж, газети продовжують займати своє «місце під сонцем» в інформаційному просторі.  

Ще б пак, адже вони забезпечують можливість глибшого аналізу подій та доступ до ексклюзивних матеріалів. Дозволяють читачам витрачати менше часу на перегляд новин та знаходження необхідної інформації, оскільки представлені у зручному та структурованому форматі.

Також друк газет також сприяє підтримці місцевих видавництв, розвитку журналістики та забезпеченню інформаційної доступності для широкого загалу на різних соціальних та вікових платформах. Та є у них ще одна важлива роль, а саме — маркетингова. Про це — далі. 

Друк газет

Газети відіграють важливу роль у маркетингових стратегіях, особливо в контексті реклами та комунікацій з широкою аудиторією. Поширення телебачення, сайтів, відеохостингів  та інших інформаційних ресурсів — це, звісно, круто. Але газети все одно залишаються важливим інструментом для брендів і підприємств. 

Що робить преса? Наприклад, надає брендам можливість розміщувати рекламу у вигляді друкованих оголошень або спеціальних рубрик. Це дозволяє компаніям швидко залучати увагу цільової аудиторії та просувати свої товари або послуги. 

Крім того, газети можуть бути легко доступні у різних місцях: вдома, на роботі, у громадському транспорті тощо. Вони не вимагають доступу до Інтернету або електронних пристроїв, що робить їх ідеальним варіантом для тих, хто віддає перевагу традиційним засобам інформації або перебуває у місцях з обмеженим доступом до мережі.

Друк газети друкарня

Друкарня, яка спеціалізується на друку газет, має важливе значення у забезпеченні якісного та професійного виготовлення продукції. На сьогоднішній день в Києві є багато друкарень, які пропонують послуги друку газет малим тиражем. Тому важливо звернути увагу на відгуки, репутацію тощо.

Друкарня Printto має понад 15 000 задоволених клієнтів та безліч чесних відгуків, з якими можна ознайомитися на сайті. Тому ми готові виконати ваше замовлення швидко, якісно та за бюджетною ціною. З нами ви переконаєтесь, що невелика ціна = класний результат і виправдані очікування! 

Друк газет ціна

Ми розуміємо, що для замовника важливо, щоб ціна на друк газет була доступною та конкурентоспроможною на ринку друкарських послуг. Окрім ціни, важливо врахувати можливість індивідуального підходу до замовлення та гнучкість у виконанні специфічних вимог. 

Printto знають, що деякі клієнти можуть мати конкретні побажання щодо дизайну, формату чи технічних аспектів газети. І наші професіонали готові враховувати ці вимоги та надати якісний консультативний сервіс.

До того ж діє правило, що чим більший наклад — тим нижа ціна. Наприлад, якщо у вашому замовленні більше, ніж 2 екземпляри, ви вже матимете знижку:

Тираж 2+ — знижка 5%

Тираж 5+ — знижка 10%

Тираж 10+ — знижка 15%

Тираж 25+ — знижка 20%

Тираж 50+ — знижка 25%

Тираж 100+ примірники — знижка 30%

Де надрукувати газети?

Тож друк газет малим тиражем — важлива послуга, яка забезпечує можливість виготовлення невеликої кількості примірників газет з врахуванням індивідуальних потреб та побажань клієнтів. Для багатьох малих видавництв, місцевих організацій чи приватних осіб, друк газет малим тиражем є оптимальним варіантом, оскільки дозволяє ефективно реалізувати ідеї та інформувати аудиторію без значних витрат.

Тому звертайтеся — ми готові допомогти вам сформувати ідеальне замовлення, розрахувати його ціну і якісно його виконати! 

2024-03-12


Поділитись:

 

  1. Прочитайте Рекомендації щодо PDF
  2. Вивантажте власний файл
  3. Оберіть параметри книги
  4. Вкажіть телефон та ПІБ для доставки
  5. Здійсніть оплату
  6. Отримайте замовлення у відділенні
Меню